Jdi na obsah Jdi na menu
 

Úvodní slovo

RÁD BYCH PŘEDSTAVIL NA ÚVODNÍ STRANĚ VŠECHNY BAREVNÉ RÁZY ČESKÉHO STRAKÁČEp1160141.jpgp1160013.jpgVítejte na oficiálních stránkách Klubu chovatelů králíků českých strakáčů, které se vám pokusí toto krásné národní plemeno přiblížit.

 

Kromě prezentace speciálního Klubu a dění okolo něj zde najdete spoustu užitečných informací a postřehů z chovu ČS. V rubrice "Návštěvy u chovatelů ČS" nahlédnete, jak už sám název napovídá, do jednotlivých chovů jak členů, tak i nečlenů Klubu. Nechybí zde ani možnost nákupu či prodeje zvířat a samozřejmostí je i diskuse, kde můžete probrat nejrůznější témata spojená s chovem králíků. 

 

Máte zde také možnost shlédnout rubriku s názvem Fotoalbum, ve které se vám budeme snažit přiblížit na fotografiích české strakáče z různých typů akcí. Jak z expozic, tak ze speciálních výstav.moje-rarity-013.jpg

                0,1 Čs marburský  dosud neuznaný barevný ráz

 

Mezi hlavní aktivity klubu patří:

Zušlechťování genofondu českého strakáče. Podpora rozšíření málo chovaných barevných rázů ČS. Pořádání klubových expozic a speciální výstavy. Propagace českého strakáče v ČR i zahraničí. Pravidelné setkávání příznivců českého strakáče.

 

Velký důraz klademe na chovatele, kteří mají chuť se aktivně zapojit. Tyto stránky jsou proto otevřené všem, kterým jde o stejnou věc - podporu a rozvoj našeho čekého strakáče.cs-zelv.jpg

 

Vaše dotazy, připomínky a případné podněty pro další rozvoj stránek můžete zasílat na tuto kontaktní e-mailovou adresu:

lukas.zahlava@seznam.cz

 

p1160155.jpgpb180093.jpg